bracket

OPEN MIXED
19 team(s)
Double Elimination
100% complete


Group B Group A

Top Standings
1st  Maria Rettazzini & Tony SPREDEMAN
Jackie HAN & Ryan Moore
Trevor PARK & VIVIAN PARK
JENNIFER CARON & PAUL SMITH
5/6  RON OLSON & Jennifer Hulmes
5/6  TODD LOFFREDO & Kristin Grogan
7/8  Ellen Moon & SCOTT OHARE
7/8  Shelly Riter & KEVIN WESTCOTT
9/12  Lindsay Albert & JUSTIN SHAW
9/12  Maryam Aly & John Lee
9/12  Susie Kovaleski & BRUCE WELTIN
9/12  Daniel COLTER & GWEN BROWN
13/16  KITTY SHADMAN & AHMAD SHADMAN
13/16  MICHELLE BRENDLE & Bryan JONES
13/16  FLOYD KIKA & CHRISTINA FUCHS
13/16  MICHELLE MCCALL & JASON MCCALL
17/24  Eric Nusbaum & Carly Nusbaum
17/24  JOHN BACK & Tree Moffett
17/24  TJ TOOZ & Mary Whiting
  Winner's Bracket
  Loser's Bracket
  Eliminated
25/32nd 17/24th    9/12th   5/6th 3rd 
 
 #1 Grogan/LOFFREDO 
\    Winner's
   Grogan/LOFFREDO 
\  Bracket
 
/  |  
    1  A1  Grogan/LOFFREDO 
\  SPREDEMAN/Rettazzini 
\
 #17 WELTIN/Kovaleski 
\  |  | Champion  \
  12     Nusbaum/Nusbaum 
/  |   |
 #16 Nusbaum/Nusbaum 
/    |   |
      1  B1  Grogan/LOFFREDO 
11:00AM
\   |
 #9 BROWN/COLTER 
\    |  |   |
   BROWN/COLTER 
\  |  |   |
 
/  |  |  |   |
    1  A2  Hulmes/OLSON 
/  |   |
 
\  |    |   |
   Hulmes/OLSON 
/  |   |
 #8 Hulmes/OLSON 
/    |   |
      1  C1  SPREDEMAN/Rettazzini 
12:00PM
\   |
 #5 FUCHS/KIKA 
\    |  |   |
   FUCHS/KIKA 
\  |  |   |
 
/  |    |  |   |
    6  A3  WESTCOTT/Riter 
\  |  |   |
 
\  |  |  |  |   |
   WESTCOTT/Riter 
/  |  |  |   |
 #12 WESTCOTT/Riter 
/    |  |  |   |
      30  B2  SPREDEMAN/Rettazzini 
/  |   |
 #13 Moffett/BACK 
\      |   |  
   Moffett/BACK 
\  |  |   |
 
/  |  |  |   |
    2  A4  SPREDEMAN/Rettazzini 
/  |   |
 
\  |    |   |
   SPREDEMAN/Rettazzini 
/  |   |
 #4 SPREDEMAN/Rettazzini 
/    |   |
      1  D  SPREDEMAN/Rettazzini 
\ |
 #3 Moore/HAN 
\    | Winner of  ||
   Moore/HAN 
\  | Winners  ||
 
/  |    |  ||
    2  A5  Moore/HAN 
\  |  ||
 #19 Whiting/TOOZ 
\  |  |  |  ||
  10     Whiting/TOOZ 
/  |  |  ||
 #14 SHADMAN/SHADMAN 
/    |  |  ||
      1  B3  Moore/HAN 
11:00AM
\  |  ||
 #11 JONES/BRENDLE 
\    |  |  |  ||
   JONES/BRENDLE 
\  |  |  |  ||
 
/  |  |  |  |  ||
    28  A6  SMITH/CARON 
/  |  |  ||
 
\  |    |  |  |/
   SMITH/CARON 
/  |  |  |
 #6 SMITH/CARON 
/    |  |  |
      2  C2  PARK/PARK 
12:00PM
/  |
 #7 SHAW/Albert 
\    |  |
   SHAW/Albert 
\  |   1    |
 
/  |    |  |
    2  A7  OHARE/Moon 
\  |  |
 
\  |  |  |  |
   OHARE/Moon 
/  |  |  |
 #10 OHARE/Moon 
/    |  |  |
      2  B4  PARK/PARK 
/  |
 #15 Lee/Aly 
\      |  
  11     MCCALL/MCCALL 
\  |  |
 #18 MCCALL/MCCALL 
/  |  |  Moore/HAN 
/
    28  A8  PARK/PARK 
/ Winner of
 
\  |   Losers
   PARK/PARK 
/
 #2 PARK/PARK 
/