bracket

OPEN MIXED
70 team(s)
Single Elimination
100% complete


Group A
Group B
Group C
Group D
Finish

Top Standings
1st  LINDA LY & Ryan Moore
LIZ HILL & Blake ROBERTSON
3/4  ADRIANNE LEE & TOMMY ADKISSON
3/4  TODD LOFFREDO & Kristin Grogan
5/8  Jackie HAN & TRACY MCMILLIN
5/8  LOTUS CHESBROUGH & ADRIAN ZAMORA
5/8  Tony SPREDEMAN & SANDRA RANFF
5/8  DUSTY BAMBENEK & ROBERT MARES
9/16  Trevor PARK & VIVIAN PARK
9/16  Brandon Moreland & Amy Eckhart
9/16  PAUL SMITH & Jennifer Ngai
9/16  Mario Iannuzzi & Kelly E ADAMS
9/16  HEATHER GENTER & TAMAS CSIGE
9/16  DAVID GUMMESON & Sullivan RUE
9/16  Joe RHODES & Lexy Gabriel
9/16  Robert Atha & Midori Kimura
17/32  Geza Kiss & Iveta Rakovicsova
17/32  Jamie To & RYAN HARVEY
17/32  Shelly Shaffer & KEVIN WESTCOTT
17/32  Mariana Aguero & Brandon Munoz
17/32  DANIEL LUERAS & Sandy Lueras
17/32  CHRISTINA FUCHS & PAUL RENKEN
17/32  Derek Brown & DONNA CARROLL
17/32  JENNIFER CARON & Yannick Correia
17/32  MELISSA KEGG & RICK MARTIN
17/32  GENA MURRAY & STEVE MURRAY
17/32  KANE GABRIEL & PAM DEVITO
17/32  KARLA WOOLVERTON & Greg Mendel
17/32  TOKUYA KOJIMA & Norie Seto
17/32  JENNIFER CHI & Olavo Tavares
17/32  Serge Lutz & Anja Schmid
17/32  Pascal Salzgeber & Melissa Dias
  Winner's Bracket
  Loser's Bracket
  Eliminated
65/128th 33/64th 17/32nd 9/16th 5/8th 3/4th
 
 #1 Moore/LY 
\    
     Moore/LY 
\  
 
/  |   Group A
    50     Moore/LY 
\
 #64 VASQUEZ/IGE JUNIOR 
\  |  |
    37     VASQUEZ/IGE JUNIOR 
/  |
 #65 TODD/Brewer 
/    |
      26     Moore/LY 
\
 #32 CONSTANTE/Stahl 
\    |  |
     CONSTANTE/Stahl 
\  |  |
 
/  |  |  |
    35     Dias/Salzgeber 
/  |
 #33 Dias/Salzgeber 
\  |    |
     Dias/Salzgeber 
/  |
 
/    |
      8     Moore/LY 
\
 #16 BRUBAKER JR/Langley 
\    |  |
     BRUBAKER JR/Langley 
\  |  |
 
/  |    |  |
    1     Munoz/Aguero 
\  |  |
 #49 Munoz/Aguero 
\  |  |  |  |
     Munoz/Aguero 
/  |  |  |
 
/    |  |  |
      39     RUE/GUMMESON 
/  |
 #17 RUE/GUMMESON 
\      |  
     RUE/GUMMESON 
\  |  |
 
/  |  |  |
    65     RUE/GUMMESON 
/  |
 #48 Pipkin Junior/LEE 
\  |    |
     Pipkin Junior/LEE 
/  |
 
/    |
        3     Moore/LY 
 #9 ZAMORA/CHESBROUGH 
\    | Winner of
     ZAMORA/CHESBROUGH 
\  | Group A
 
/  |    |
    1     ZAMORA/CHESBROUGH 
\  |
 #56 WEIDMAN/LORIA 
\  |  |  |
     WEIDMAN/LORIA 
/  |  |
 
/    |  |
      35     ZAMORA/CHESBROUGH 
\  |
 #24 KING/WATKINS STARRETT 
\    |  |  |
     KING/WATKINS STARRETT 
\  |  |  |
 
/  |  |  |  |
    50     WESTCOTT/Shaffer 
/  |  |
 #41 WESTCOTT/Shaffer 
\  |    |  |
     WESTCOTT/Shaffer 
/  |  |
 
/    |  |
      13     ZAMORA/CHESBROUGH 
/
 #25 ARAGONES/ONG 
\    |
     ARAGONES/ONG 
\  |
 
/  |    |
    13     CSIGE/GENTER 
\  |
 #40 CSIGE/GENTER 
\  |  |  |
    29     CSIGE/GENTER 
/  |  |
 #89 FOUST/Haas 
/    |  |
      13     CSIGE/GENTER 
/
 #8 MURRAY/MURRAY 
\      
     MURRAY/MURRAY 
\  |
 
/  |  |
    2     MURRAY/MURRAY 
/
 #57 Castillo/Quon 
\  |  
     Castillo/Quon 
/
 
/