bracket

DESIGNATED MIXED
37 team(s)
Double Elimination
100% complete


Group A
Group B

Top Standings
1st  LINDA LY & Ryan Moore
TODD LOFFREDO & Jackie HAN
3/4  ADRIANNE LEE & Brandon Munoz
3/4  Thomas Haas & JENNIFER CARON
5/8  Lexy Gabriel & ADRIAN ZAMORA
5/8  John ZOLLER & LOTUS CHESBROUGH
5/8  Brandon Moreland & Blagovesta Gerova
5/8  BOBBY DIAZ & Shelly Langley
9/16  Jason Wicks & MELISSA KEGG
9/16  Geza Kiss & Iveta Rakovicsova
9/16  AMY POWERS & DAVE ROSS
9/16  Daphne Wells & Jay Alaei
9/16  Maryam Aly & Olavo Tavares
9/16  Ellen Moon & Bill HAYDON
9/16  Aleksandra NOVKOWA & WILL STRANKS
9/16  JIMMIE WATKINS STARRETT & RUSS KING
17/32  Alison Chorn & ANDREW CRUZ
17/32  Nicole Kr├╝si & Pascal NATER
17/32  TOKUYA KOJIMA & Norie Seto
17/32  TJ TOOZ & Dana Thompson
17/32  KANE GABRIEL & Sullivan RUE
17/32  MIKE SIERRA & SUSAN SAGHATOLESLAMI
17/32  Ecaterina Sarbulescu & Gabor Rozsos
17/32  C J CANNON & Yuki Kanamori
17/32  SIMON EDWARDS & KATHY BRAINARD
17/32  Patric Kaiser & Anja Schmid
17/32  TRACI BRUBAKER & Mark R Brubaker
17/32  LIZ HILL & Blake ROBERTSON
17/32  RAYMOND CORDOVA & Kelly E ADAMS
17/32  Pascal Salzgeber & Melissa Dias
17/32  Derek Brown & PAM DEVITO
17/32  KARLA WOOLVERTON & Greg Mendel
  Winner's Bracket
  Loser's Bracket
  Eliminated
33/64th 17/32nd   9/16th   5/8th 3/4th 
 
 #1 Moore/LY 
\    
   Moore/LY 
\  
 
/  |   Group A
    6  2L28  Moore/LY 
\
 #32 ONG/KIM 
\  |  |
  2     CRUZ/Chorn 
/  |
 #33 CRUZ/Chorn 
/    |
      10  1L44  Moore/LY 
\
 #16 Dias/Salzgeber 
\    |  |
   Dias/Salzgeber 
\  |  |  Moore/LY 
\
 
/  |  |  | Champion  \
    16  2L27  Tavares/Aly 
/  |   |
 #17 Tavares/Aly 
\  |    |   |
   Tavares/Aly 
/  |   |
 
/    |   |
      10  2L61  Moore/LY 
\   |
 #9 KEGG/Wicks 
\    |  |   |
   KEGG/Wicks 
\  |  |   |
 
/  |    |  |   |
    54  2L26  KEGG/Wicks 
\  |  |   |
 #24 Thompson/TOOZ 
\  |  |  |  |   |
   Thompson/TOOZ 
/  |  |  |   |
 
/    |  |  |   |
      7  1L43  ZAMORA/Gabriel 
/  |   |
 #25 Kanamori/CANNON 
\      |   |  
   Kanamori/CANNON 
\  |  |   |
 
/  |  |  |   |
    50  2L25  ZAMORA/Gabriel 
/  |   |
 #8 ZAMORA/Gabriel 
\  |    |   |
   ZAMORA/Gabriel 
/  |   |
 
/    |   |
      2  1L81  Moore/LY 
\ |
 #5 Munoz/LEE 
\    | Winner of  ||
   Munoz/LEE 
\  | Group A  ||
 
/  |    |  ||
    44  2L24  Munoz/LEE 
\  |  ||
 #28 Seto/KOJIMA 
\  |  |  |  ||
   Seto/KOJIMA 
/  |  |  ||
 
/    |  |  ||
      5  1L42  Munoz/LEE 
\  |  ||
 #12 HAYDON/Moon 
\    |  |  |  ||
   HAYDON/Moon 
\  |  |   2    |/
 
/  |  |  |  |  |
    40  2L23  HAYDON/Moon 
/  |  |  |
 #21 Schmid/Kaiser 
\  |    |  |  |
   Schmid/Kaiser 
/  |  |  |
 
/    |  |  |
      2  2L62  Munoz/LEE 
/  |
 #13 Brubaker/BRUBAKER 
\    |  |
   Brubaker/BRUBAKER 
\  |  |
 
/  |    |  |
    11  2L22  STRANKS/NOVKOWA 
\  |  |
 #20 STRANKS/NOVKOWA 
\  |  |  |  HAN/LOFFREDO 
/  
   STRANKS/NOVKOWA 
/  |  |
 
/    |  | Group B
      5  1L41  CHESBROUGH/ZOLLER 
/
 #29 SAGHATOLESLAMI/SIERRA 
\      
   SAGHATOLESLAMI/SIERRA 
\  |
 
/  |  |
    58  2L21  CHESBROUGH/ZOLLER 
/
 #4 CHESBROUGH/ZOLLER 
\  |  
   CHESBROUGH/ZOLLER 
/
 
/